info
search login strona główna

  

Partnerstwo

Działamy lokalnie, a przez to dobrze znamy specyfikę terenu. Nasi klienci nie są dla nas anonimowi. Zawsze jesteśmy gotowi do współpracy, by wspólnie z naszymi klientami realizować ich cele. Nasza oferta jest przejrzysta i w pełni zrozumiała dla naszych partnerów.

Solidność

W naszym działaniu kierujemy się uczciwością i rzetelnością. Jesteśmy wiarygodnymi doradcami finansowymi dla naszych klientów. Dążymy do jak najwyższego poziomu zadowolenia klientów z jakości obsługi. Ciągle udoskonalamy naszą ofertę, tak by nasi klienci mogli korzystać z konkurencyjnych produktów.

Tradycja

Nasza tradycja sięga 1896 roku. Myśląc o przyszłości, odwołujemy się do wartości, którymi kierowali się założyciele naszego banku. Pielęgnujemy nasz lokalny charakter.

Stabilność

Nasz bank rozwija się w bezpiecznym tempie. W zarządzaniu ryzykiem kierujemy się zaleceniami instytucji nadzorczych, tak by od minimalnych progów bezpieczeństwa zawsze oddzielał nas odpowiednio duży margines. Nie angażujemy naszych środków w przedsięwzięcia o dużym ryzyku inwestycyjnym.