info
search login strona główna

  

Ubezpieczenie zwierząt z dopłatami z budżetu Państwa

Sprawnie funkcjonujące gospodarstwo to powód do zadowolenia. Anomalie pogodowe mogą zniszczyć budynki, w których znajdują się zwierzęta. Może to przekreślić wszystkie wysiłki i zachwiać opłacalność produkcji. Zadbaj o swoje stado i uniknij strat – ubezpiecz zwierzęta.

Poznaj główne korzyści:

 • Zabezpieczenie hodowli zwierząt w podstawowym zakresie.
 • Zapewnienie ochrony od najczęściej występujących zdarzeń losowych.
 • Dopłaty do składek w wysokości 50 procent.

Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie produkcji zwierzęcej od utraty zysku

Ubezpieczenie produkcji zwierzęcej od utraty zysku zapobiega utracie płynności funkcjonowania gospodarstwa w przypadku padnięcia dużej liczby zwierząt lub zablokowania gospodarstwa wskutek wystąpienia choroby zwalczanej z urzędu. Kup ubezpieczenie już dziś i zadbaj o swoją płynność finansową.

Poznaj główne korzyści:

 • Ochrona gospodarstwa przed nagłą utratą ciągłości funkcjonowania.
 • Możliwość uniknięcia poważnych strat finansowych, które mogą doprowadzić do całkowitej likwidacji działalności lub w dłuższej perspektywie obniżyć opłacalność produkcji.
 • Solidna i szybka likwidacja szkód.

Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie koni

Ubezpieczenie koni to ubezpieczenie majątkowe, które zapewni Tobie rekompensatę start poniesionych w wyniku nagłej śmierci konia lub pomoże sfinansować wydatki poniesione na jego operację. Już dziś zapewnij sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa, a swoim koniom najlepszą ochronę.

Poznaj główne korzyści:

 • 3 przejrzyste warianty ubezpieczenia (Basic, Standard, Premium) umożliwiające dostosowanie oferty do Twoich potrzeb,
 • solidna likwidacja szkód zgodna z najwyższymi europejskimi standardami (współpraca z najlepszymi lekarzami weterynarii),
 • współfinansowanie kosztów operacji konia oraz możliwość samodzielnego wyboru kliniki, w której będzie operowany.

Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

Produkty towarzyszące

Zachęcamy do skorzystania z pozostałych produktów z naszej oferty:

 1. 1Agrokonto - czyli rachunek bieżący służący do gromadzenia środków pieniężnych i dokonywania rozliczeń związanych z prowadzoną działalnością.
 2. 2Karta debetowa - produkt umożliwiający wypłatę środków zgromadzonych na koncie firmowym z bankomatów oraz dokonywanie transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych.
 3. 3Kredyt obrotowy - pozwala sfinansować bieżące i sezonowe potrzeby związane z prowadzoną działalnością gospodarczą spowodowane specyfiką produkcji i świadczonymi usługami.

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone (*) muszą być wypełnione