info
search login strona główna

Potrzebujesz dodatkowego limitu kredytowego nie płacąc odsetek?
Zapraszamy do skorzystania z karty kredytowej dla firm!

Karta kredytowa daje możliwość skorzystania z dodatkowych środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku karty do wysokości ustalonej przez bank. Umożliwia dokonywanie płatności za towary i usługi w formie bezgotówkowej w punktach handlowo-usługowych (sklepy, hotele, restauracje. stacje benzynowe itp.) wyposażonych w terminale elektroniczne oznaczone symbolem MasterCard lub VISA na całym świecie. Można również dokonywać zapłaty za zakupiony towar za pośrednictwem Internetu oraz za towary zamówione telefonicznie lub korespondencyjnie.

Główne atuty karty kredytowej MasterCard Business:

 • 0 zł za transakcje bezgotówkowe
 • okres bezodsetkowy może wynieść aż 52 dni
 • karta jest wydawana na okres 4 lat
 • możliwość wyboru terminu spłaty zadłużenia
 • limit kredytowy może wynieść nawet 100 000 zł
 • minimalna kwota spłaty zadłużenia wynosi zaledwie 5%
 • karta zabezpieczona jest indywidualnym numerem PIN oraz Twoim własnoręcznym podpisem
 • opłata za wydanie karty wynosi jedynie 75 zł
 • karta jest objęta nowym standardem bezpieczeństwa - 3D Secure (szczegóły znajdziesz tutaj), który polega na uwierzytelnianiu każdej transakcji dodatkowym hasłem nadawanym podczas rejestracji karty w usłudze

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku przykład reprezentatywny kredytu w Banku Spółdzielczym w Toruniu charakteryzuje się następującymi parametrami: okres kredytowania - 48 miesięcy, oprocentowanie kredytu – 12,00%, RRSO – 15,42%, całkowita kwota kredytu – 3 000,00 zł, wysokość opłat uwzględnianych w całkowitym koszcie kredytu (odsetki, opłaty, prowizje i marże) = 1 660,05 zł.

Produkty towarzyszące

Zachęcamy do skorzystania z pozostałych produktów z naszej oferty:

 1. 1Agrokonto - czyli rachunek bieżący służący do gromadzenia środków pieniężnych i dokonywania rozliczeń związanych z prowadzoną działalnością.
 2. 2Kredyt obrotowy - pozwala sfinansować bieżące i sezonowe potrzeby związane z prowadzoną działalnością gospodarczą spowodowane specyfiką produkcji i świadczonymi usługami.
 3. 3Ubezpieczenie - oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń, które zapewnią Ci wypłatę odszkodowania w przypadku zaistnienia określonych wypadków.

Przydatne dokumenty

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone (*) muszą być wypełnione