info
search login strona główna

Karta kredytowa umożliwia skorzystanie z dodatkowych środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku karty do wysokości ustalonej przez bank. Każda karta posiada swój tzw. "okres bezodsetkowy", czyli okres w ciągu którego wykorzystane środki z rachunku nie są oprocentowane.

Międzynarodowa karta kredytowa umożliwia dokonywanie płatności za towary i usługi w formie bezgotówkowej w punktach handlowo-usługowych (sklepy, hotele, restauracje. stacje benzynowe itp.) wyposażonych w terminale elektroniczne oznaczone symbolem MasterCard lub VISA na całym świecie. Można również dokonywać zapłaty za zakupiony towar za pośrednictwem Internetu oraz za towary zamówione telefonicznie lub korespondencyjnie. Aby otrzymać kartę, nie musisz posiadać konta w Banku Spółdzielczym w Toruniu.

Do każdej karty przyznawany jest limit kredytowy, który może być wykorzystywany na dowolny cel. Wysokość limitu ustalany jest indywidualnie. Karty kredytowe wydawane są na okres 4 lat i automatycznie wznawiane na kolejny okres, chyba że posiadacz wyrazi chęć rezygnacji.

W naszej ofercie posiadamy kartę MasterCard Business.