info
search login strona główna

    

O firmie

SGB Leasing to prężnie rozwijająca się firma leasingowa, której historia rozpoczyna się w 1994 roku, co czyni ich jednym z najdłużej działających Towarzystw Leasingowych w Polsce. Firma ta należy do Spółdzielczej Grupy Bakowej. Uzupełniając ich szeroką gamę produktów finansowych świadczą kompleksowe usługi w zakresie leasingu na najwyższym poziomie. Współpracując, z powodzeniem zaspakajają potrzeby inwestycyjne Klientów od jednorazowego zakupu środka trwałego do wieloetapowych inwestycji.

Doświadczenie zdobyte na rynku usług finansowych pozwala firmie na wspieranie działań Przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju.

Spółdzielcza Grupa Bankowa zapewnia bezpieczne zaplecze finansowe w postaci polskiego kapitału. Umożliwiają Klientom szybki i bezpieczny dostęp do produktów leasingowych oraz stosują uproszczone procedury.

Współpracę z firmą SGB Leasing rozpoczęliśmy w 2006 roku.

Adres strony internetowej firmy: www.sgbleasing.pl

Cel działalności

"To ludzie tworzą SGB Leasing, budują wizerunek firmy, ich zaangażowanie i wiedza stanowią o wspólnych sukcesie, dlatego są naszą najlepszą inwestycją. Dzięki pracy naszego zespołu dostarczamy Klientom usługi finansowe najwyższej jakości."

Nagrody i wyróżnienia

  • Uzyskanie tytułu SOLIDNEGO PARTNERA Klubu Rzetelnego Biznesu w 2010 roku