info
search login strona główna

    

O firmie

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 12 Oddziałów, blisko 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.

Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital S.A., które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.

Współpracę z firmą Concordia rozpoczęliśmy w 1998 roku.

Adres strony internetowej firmy: www.concordiaubezpieczenia.pl

Cel działalności

Zatrudniając kilkuset wysokiej klasy specjalistów oraz współpracując z ponad 2000 Pośredników, Concordia gwarantuje najwyższy standard obsługi i jakość oferowanych ubezpieczeń. Realnie dba o bezpieczeństwo tysięcy Rolników, Klientów indywidualnych, Przedsiębiorców i Kredytobiorców.

Od początku działalności strategiczne znaczenie ma dla Concordii jakość obsługi oraz solidna likwidacja szkód. Doceniają to i zauważają Klienci, a także niezależni eksperci. Czego dowodem jest mała ilość reklamacji zgłaszanych do Rzecznika Ubezpieczonych oraz liczne nagrody i certyfikaty.

Nagrody i wyróżnienia

  • Tytuł Laureata oraz złote godło „Najwyższa Jakość Quality International 2013” w kategorii „QI Product”
    Produkt najwyższej jakości - Ubezpieczenie Ochrony Prawnej (OP)
  • XI Konkurs Gazety Bankowej
    wyróżnienie w konkursie Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2012 za system BlackBox
  • Gazeta Bankowa – konkurs „Przyjazna firma ubezpieczeniowa 2012”
    I miejsce w kategorii ubezpieczenia osobowe i majątkowe dla Concordia Polska TUW