info
search login strona główna

Kredyt gotówkowy jest skierowany do osób, które potrzebują dodatkowych środków na sfinansowanie wybranej przez siebie potrzeby. Dużym atutem tego kredytu jest brak konieczności określania celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze.

Główne atuty kredytu gotówkowego:

  • Dowolny cel wykorzystania kredytu,
  • Oprocentowanie - już od 9,00% w skali roku,
  • Prowizja - już od 5%,
  • Niska rata,
  • Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa,
  • Nie musisz posiadać konta w Banku Spółdzielczym w Toruniu.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,15%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 360,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 8037,73 zł, oprocentowanie stałe 9,50%, całkowity koszt kredytu 1 677,73 zł (w tym: odsetki, ubezpieczenie). Kalkulacja została dokonana na dzień 30.04.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejsza informacja handlowa nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, a podane ceny mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie są prawnie wiążące dla stron, do momentu podpisania przez nie stosownej umowy w zakresie informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Niniejszy dokument nie powoduje powstania pomiędzy stronami wzajemnych zobowiązań ani realizacji jakichkolwiek należności. Stan na 30.04.2018 r.

Produkty towarzyszące

Zachęcamy do skorzystania z pozostałych produktów z naszej oferty:

  1. 1Konto osobiste - czyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) służący do przechowywania środków pieniężnych 
  2. 2Karta kredytowa - jest to produkt umożliwiający skorzystanie z dodatkowych środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku karty, do wysokości ustalonej przez bank. 
  3. 3Ubezpieczenie - oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń, które zapewnią Ci wypłatę odszkodowania w przypadku zaistnienia określonych wypadków.

Przydatne dokumenty

 

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone (*) muszą być wypełnione

Logowanie BS Toruń

Logowanie CUI (podgląd)